Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Należności
new
Finanse
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
rachunkowość
Angielski
Microsoft Excel
Mile widziane
niemiecki
MSSF
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i potwierdzanie płatności przychodzących
  • Rozliczanie klientów i przetwarzanie transakcji z tym związanych
  • Ręczne wystawianie faktur i not kredytowych,
  • Udział w finansowym zamknięciu miesiąca
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę obszaru należności
  • Wprowadzanie płatności do systemów bankowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Współpraca z innymi działami firmy (sprzedaż, obsługa klienta, IT)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, analiza finansowa, ekonometria)
  • Dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego poszukiwania informacji, komunikatywność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • Doświadczenie w obszarze należności będzie atutem

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość MSSF
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości będzie atutem

To oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy