Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista/ka ds. Content Marketingu – Copywriter
Marketing
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
obsługa komputera
Logiczne myślenie
Analiza Danych
kreatywność
seo
Microsoft Office
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, tłumaczenie i korekta opisów produktów w języku angielskim i polskim
  • Optymalizacja oferty pod kątem SEO
  • Tworzenie treści o charakterze lifestyle’owym w języku angielskim i polskim
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty sklepu internetowego i partnerów sprzedażowych
  • Nadzór nad prezentacją oferty w sklepie internetowym i na stronach partnerów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Sprawna obsługa komputera
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych
  • Dbałość o szczegóły, skrupulatność i kreatywność

To oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy