Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Retuszer
new
Design
Beliani

Retuszer

Beliani
Rajkowo
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
photoshop
Angielski
Capture One
Camera Raw
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wywoływanie zdjęć RAW -> Capture One
  • Retusz - fotografia produktowa (meble, akcesoria), fotografia wnętrz, sesje z modelami -> Photoshop
  • Szparowanie zdjęć
  • Dopasowywanie koloru artykułów, dbanie o odpowiednią kolorystykę zdjęć
  • Ścisła współpraca z fotografem i stylistą
  • Wyszukiwanie zdjęć stockowych do fotomontaży
  • Tworzenie fotomontaży (mniej i bardziej zaawansowane wklejki, rysowanie światłem/cieniem, zmiany kolorów)
  • Porządkowanie obrobionych zdjęć zgodnie z panującymi regułami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Photoshop
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Podstawowa znajomość programu Capture One i Camera RAW
  • Sprawne poruszanie się w podstawowych programach biurowych (google docs, skype, trello)
  • Praca na tablecie graficznym

Mile widziane

  • Odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Wysokie poczucie estetyki

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy