Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pilot śmigłowcowy
new
Inżynieria
Bergman Engineering

Mielec
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Loty wg IFR
Licencja Pilota
Angielski
Opis stanowiska

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niepowtarzalna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w branży lotniczej
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia
  • Możliwość skorzystania z szerokiego pakietu benefitów (np. ubezpieczenie medyczne i na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna etc.)
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy

Zadania:

  • Planowanie lotów, przygotowywanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Współpraca ze służbami ruchu lotniczego i służbami lotniskowymi
  • Wykonywanie oblotów seryjnych statków powietrznych
  • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji prób i badań zmodyfikowanych oraz prototypowych statków powietrznych (opracowywanie programów i metodyk, wykonywanie prób, opracowywanie opinii na temat badanego sprzętu)
  • Wykonywanie lotów dyspozycyjnych, akwizycyjnych, pokazowych, instruktażowych oraz innych lotów na potrzeby Spółki
  • Opiniowanie treści instrukcji techniczno-operacyjnych w zakresie posiadanych kompetencji.
  • Realizacja teoretycznych i praktycznych szkoleń lotniczych w celu utrzymania i podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • Współuczestnictwo we wszelkich działaniach Spółki (pomoc w negocjacjach prowadzonych z klientami, reprezentowanie Spółki w kontaktach z organami nadzorów cywilnych i wojskowych)
  • Inicjowanie działań służących utrzymaniu i podnoszeniu bezpieczeństwa w trakcie wykonywania operacji lotniczych
  • Realizacja zadań wynikających z systemu ciągłego doskonalenia

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z lotnictwem)
  • Posiadanie Licencji Pilota Zawodowego
  • Nalot ogólny w wymiarze co najmniej 500 godzin
  • Posiadanie Świadectwa Ogólnego Operatora Radiotelefonisty
  • Znajomość języka angielskiego minimum poziom 4 wg wymagań ICAO
  • Doświadczenie w wykonywaniu lotów wg IFR (Instrument Flight Rules)