Oferty
Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz
Finanse

Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

SQL

controlling

raportowanie

Microsoft Office Excel

analiza finansowa

automatyzacja

modelowanie

język angielski

Mile widziane

włoski

windykacja

język włoski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

O nas:

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.


Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz


Twój zakres obowiązków


  • tworzenie budżetów i prognoz spłat dla portfeli wierzytelności nabytych na różnych rynkach geograficznych
  • raportowanie wyników dotyczących realizacji celów budżetowych w zakresie spłat z portfeli wierzytelności.
  • analiza odchyleń wyników bieżących od prognozowanych w zakresie budżetu
  • rozwój modeli prognostycznych i decyzyjnych
  • określanie wielopoziomowych celów operacyjnych
  • czynny udział w procesie tworzenia strategii windykacyjnych i budowania narzędzi analitycznych wspierających decyzje biznesowe.
  • analiza skuteczności prowadzonych działań wewnątrz spółki, dbanie o dostępność potrzebnych informacji.



Nasze wymagania


  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z controllingiem, analizą finansową, modelowaniem
  • bardzo dobra znajomość języka SQL (umiejętność formułowania zapytań SQL do baz danych)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 (współpraca z zespołem niepolskojęzycznym)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, w szczególności w zakresie automatyzacji, raportowania i wizualizacji danych
  • wysokie zdolności analitycznego myślenia oraz syntezy informacji,
  • doskonała komunikatywność i otwartość
  • umiejętność efektywnego prezentowania wyników analiz dla odbiorców na różnych szczeblach zarządzania,
  • zaangażowanie i gotowość wspierania procesu decyzyjnego,
  • silne poczucie odpowiedzialności, systematyczność, samodzielność, znakomita organizacja pracy.


Mile widziane


  • znajomość języka włoskiego
  • doświadczenie związane z windykacją należności w firmie windykacyjnej, kancelarii komorniczej lub banku



To oferujemy


  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę


Benefity


�� prywatna opieka medyczna

☂ ubezpieczenie na życie

⭐ BEST atmosferę

�� kafeteria MyBenefit

�� narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

❤ inicjatywy dobroczynne

i znacznie więcej – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ

Sprawdź podobne oferty pracy

Ekspert ds. Audytów Systemów Jakości

Nowa
Carrefour Polska Sp. z o.o.
Warszawa
HACCP/GMP/GHP
Analiza Danych
prawo jazdy kat. B
Nowa

Starszy Specjalista ds. Analiz Systemów Motywacyjnych

Nowa
Alior Bank SA
Kraków
bazy danych
Microsoft Office Excel
Nowa

Konsultant Dynamics 365 F&O

Nowa
Antal Sp. z o.o.
Gdańsk
, Praca zdalna
Zdalnie
Microsoft Dynamics AX
język angielski
analiza
Nowa

Starszy Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Kosztów

Nowa
BEST S.A.
Gdynia
SQL
Analiza Danych
MS Excel
Nowa

Junior Product Support Specialist (Fintech)

Nowa
5 500 - 8 500 pln
Match-Trade Technologies
Poznań
IT support
finanse
Forex
Nowa