• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Specialist
    Performance Specialist
    Marketing
    Better Analyse It sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Ads
    Google Analytics
    e-commerce
    Ms office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Better Analyse It to agencja specjalizująca się w kampaniach sprzedażowych dla e-commerce. Poszukujemy osób, które chciałyby tworzyć profesjonalny i efektywny ekosystem sprzedaży w internecie dla naszych klientów, na stanowisko Performance Specialist.

    Zatrudnienie oferujemy od dnia 01.09.2024 r.

    Zakres obowiazków:

    • Tworzenie, optymalizacja i prowadzenie kampanii m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Video i Google Play
    • Pomoc w optymalizacji kampanii Allegro Ads i innych systemach reklamowych (jeżeli nie masz doświadczenia to Cię wyszkolimy)
    • Udział w tworzeniu strategii performance
    • Kontakt z klientem/Project Managerem dotyczący prowadzenia i statusu kampanii
    • Współpraca z analitykiem w celach raportowych, jak również w celu tworzenia customowych rozwiązań analitycznych
    • Udział w budowaniu firmy opartej na wiedzy
    • Mile widziana wiedza z zakresu systemu reklamowego META i innych platform

    Wymagania

    • Doświadczenie (co najmniej dwa lata) w samodzielnym planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii w Google Ads (Search, Display, YouTube)
    • Dobra znajomość narzędzi np. Google Ads, Google Ads Editor, Google Merchant Center, mile widziana podstawowa obsługa Google Tag Manager
    • Znajomość branży eCommerce i rynku narzędzi marketingu online
    • Doświadczenie z pracą z kampaniami w branży e-commerce
    • Sukcesy w optymalizacji kampanii (zapytamy o szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)
    • Sprawna obsługa Excela i narzędzi Google Business Suite
    • Zacięcie analityczne

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie pomiędzy 7 000,00 zł a 8 500,00 zł netto (b2b) / brutto (UOP)
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów dot. optymalizacji i procesów firmowych
    • Aktywną pracę z analitykiem
    • Udział w konferencjach w polsce i zagranicą
    • Intensywne szkolenia wewnętrzne
    • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, pakiet zdrowotny)
    • Lekcie języka angielskiego
    • Kartę Multisport
    • Umowę b2b lub umowę o pracę
    • Pracę w systemie hybrydowym - tylko dwa dni w tygodniu w biurze
    • Świetne biuro w mega lokalizacji – Powiśle

    Zapraszamy!

    1 811 - 2 199 USD

    B2B