Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds. Produktów Świeżych
new
Inne
Biedronka

Biedronka
Kostrzyn nad Odrą
5 050 - 5 350 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
obsługa klienta
Kontrola Jakości
Praca zmianowa
Friendly offer
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Przestrzeganie procesów i procedur związanych z zarządzaniem produktami świeżymi w praktyce,
  • Zapewnianie pełnej dostępności produktów świeżych i dbałość o ich ekspozycję,
  • Dbanie o widoczność etykiet cenowych i niezbędnych dla klientów informacji (m.in. kraj pochodzenia owoców i warzyw),
  • Kontrola jakości produktów świeżych i terminów przydatności,
  • Przygotowywanie oferty promocyjnej (towar, ceny, materiały marketingowe),
  • Przyjmowanie dostaw towaru i jego rozładunek,
  • Obsługa klientów na kasie fiskalnej,
  • Dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale z produktami świeżymi (mięso, pieczywo, owoce/warzywa),
  • Znajomość norm i procedur pracy z produktami z kategorii „świeże”,
  • oświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Zaangażowanie, rzetelność i nastawienie na cel,
  • Chęć do nauki i rozwoju,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej,
  • Otwartość na współpracę.

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne, podwyżki stażowe,
  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu,
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie,
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska,
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy,
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe
5 050 - 5 350 PLN

Brutto miesięcznie - UoP