Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator ds. Marketingu Promocyjnego
new
Marketing
Biedronka

Biedronka
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
koordynacja projektów
marketing BTL
Angielski
monitorowanie działań
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Koordynacja tworzenia folderów i materiałów POS poprzez ustalenia wewnętrzne z Działem Zakupów oraz przygotowanie kreacji (tworzenie briefów, wypracowywanie z agencją i dostawcą koncepcji kampanii) z zachowaniem spójności ze strategią marketingową organizacji,
  • Monitoring i akceptacja wydatków na kampanie reklamowe,
  • Negocjacje z dostawcami warunki finansowe,
  • Odpowiedzialność za przepływ informacji w ramach kampanii pomiędzy Działem Zakupów, Marketingu, Promocji, PR, Prawnym, Łańcucha Dostaw w celu zapewnienia spójnej i prawidłowej komunikacji do klienta.

Wymagania

  • Ok. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z koordynacją projektów marketingowych,
  • Wiedzę i doświadczenie z zakresu marketingu BTL,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych,
  • Dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy’ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe