Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy (KiN)
new
Finanse
Biedronka

Biedronka
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
księgowość
j.słowacki
praca w zespole
współpraca z klientami
komunikatywność
praca z danymi
Microsoft Office
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentów finansowych
  • Rozliczanie Księgi Głównej oraz analiza poprawności księgowań
  • Wystawianie faktur oraz not obciążeniowych
  • Weryfikacja not odsetkowych i wezwań do zapłaty
  • Rozliczenia z kontrahentami
  • Weryfikacja rozrachunków z kontrahentami oraz uzgadnianie sald
  • Przygotowywanie zestawień księgowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (min. licencjat)
  • doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
  • Znajomość języka słowackiego
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w dużym zespole
  • Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Zdolność do pracy z dużą ilością danych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność nadawania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku biznesowym

  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość przepisów słowackich w obszarze rachunkowości

To oferujemy

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.
  • 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja. * Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;
  • 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe