Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw Makroregionu
new
Logistyka
Biedronka

Biedronka
Modlnica
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analityczne myślenie
komunikatywność
praca w zespole
excel
Angielski
logistyka
Przygotowywanie raportów
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • monitorowanie zapasu w Centrach Dystrybucyjnych w celu zapewnienia dostępności produktów w ramach danej grupy asortymentowej,
  • tworzenie prognoz zamówień, przygotowanie i składanie zamówienia na towar u dostawców,
  • wyjaśnianie niezgodności pomiędzy zamówieniami, a dostawą, kontrolę terminowości dostaw,
  • planowanie wielkości przyjęć do CD z uwzględnieniem możliwości rozładunkowych i dostaw do sklepów,
  • przygotowywanie raportów i analiz w zakresie: poziomu sprzedaży, zamówień ze sklepów, poziomu zapasu,
  • przygotowywanie raportów dla Działu Operacyjnego i CD, prowadzenie bazy danych estymacji i realizacji sprzedaży, rekomendowanie działań w zakresie podniesienie poziomu sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z logistyką i/lub analizą danych (logistyka, ekonomia, statystyka, transport, matematyka itp.),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na rozumienie i tworzenie raportów,
  • znajomość programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • mile widziana będzie znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Dostęp do kursów językowych i szkoleń na preferencyjnych warunkach,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in.: paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie karty Multisport, prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe