Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy
new
Finanse
Biedronka

Biedronka
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
samodzielność
dobra organizacja pracy
Microsoft Office
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI

Dlaczego warto być częścią zespołu Biedronki? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

Za co będziesz odpowiadać:

  • Księgowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentów finansowych,
  • Rozliczanie Księgi Głównej oraz analiza poprawności księgowań,
  • Wystawianie faktur, not obciążeniowych,
  • Weryfikację not odsetkowych i wezwań do zapłaty,
  • Rozliczenia z pracownikami / dostawcami / majątku trwałego,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

NASZE WYMAGANIA I OFEROWANE BENEFITY

Jakich osób szukamy:

  • Z wykształceniem min. średnim kierunkowym,
  • Mających minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • Znających MS Office na poziomie podstawowym,
  • Mówiących w języku angielskim na poziomie komunikatywnym,
  • Lubiących pracę w dużym zespole,
  • Potrafiących pracować z dużą ilością dokumentów i danych,
  • Samodzielnych, odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych.

Co zapewniamy:

  • Umowę o pracę,,
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

  • Dostęp do platformy e-learningowej;

80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy’ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;

90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  1. Wysłanie aplikacji i CV,
  2. Weryfikacja zgłoszenia przez Rekrutera,
  3. Rozmowa telefoniczna z Rekruterem,
  4. Spotkanie z Kierownikiem Sekcji (przy niektórych stanowiskach rozmowa jest połączona z testem),
  5. Decyzja o zatrudnieniu.