Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Menedżer ds. Marketingu Cyfrowego
new
Marketing
Biedronka

Biedronka
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ux
Google Ads
NapolenCat
GA4
kampanie digital
Campaign Manager
Angielski
CMS
Mile widziane
trendy internetowe
Opis stanowiska

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI

Dlaczego warto być częścią zespołu Biedronki? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

Za co będziesz odpowiadać:

  • Współtworzenie strategii digital dla marki Biedronka,
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami kreatywnymi / mediowymi / technologicznymi oraz innymi departamentami przy produkcji i implementacji kampanii internetowych marki,
  • Nadzór nad planowaniem i zakupem mediów do kampanii digital,
  • Raportowanie wyników kampanii oraz analityka ruchu i zdarzeń na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych,
  • Współpraca przy tworzeniu i publikowaniu treści dotyczących marki w mediach społecznościowych,
  • Aktualizacja strony internetowej Biedronka.pl oraz innych serwisów internetowych zgodnie z określonym cyklem,
  • Nadzór nad produkcją stron produktowych oraz landing pages O przygotowanie newsletterów oraz mailingów wsparcie departamentu w pracach administracyjnych.

NASZE WYMAGANIA I OFEROWANE BENEFITY

Jakich osób szukamy:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu lub pokrewnym,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w planowaniu i prowadzeniu działań w obszarze marketingu cyfrowego (po stronie domu mediowego),
  • Doświadczenie w planowaniu i implementacji kampanii digital, w tym doświadczenie w zakupie mediów digital,
  • Doświadczenie w pracy z danymi i obsłudze narzędzi GA4, NapolenCat, Sentione, Google Ads, Campaign Manager, Meta Ads, DV360,
  • Doświadczenie przy produkcji treści digital marketingowych (video, display, social media),
  • Doświadczenie w obsłudze profili social mediowych dużych marek,
  • Znajomość podstaw UX oraz procesu projektowania i powstawania stron internetowych,
  • Swobodne poruszanie się w narzędziach online, CMS i systemach do zarządzania projektami,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu oraz w bardzo dynamicznym środowisku,
  • Zdolności analityczne umożliwiające wyciągnięcie wniosków z liczb,
  • Kreatywność i inicjatywa,
  • Mile widziana znajomość trendów contentowych oraz pop-kulturowych w internecie.

Co zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

  • Dostęp do platformy e-learningowej;

80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy’ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;

90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.