Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praktykant w Dziale Prawnym
new
Prawo
Biedronka

Biedronka
Modlnica
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
terminowość
Angielski
dokładność
Opis stanowiska

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:

Dlaczego warto być częścią zespołu Biedronki? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

Za co będziesz odpowiadać:

  • bieżące wsparcie prawno-administracyjne Działu Prawnego,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • opiniowanie drobnych umów handlowych,
  • administrowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • obsługa korespondencji.

NASZE WYMAGANIA :

Jakich osób szukamy:

  • posiadających status studenta (preferowany kierunek: prawo, 4-5 rok studiów),
  • komunikujących się w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym,
  • korzystających z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • skrupulatnych, dokładnych, rzetelnych,
  • dbających o terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Co zapewniamy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce,
  • pracę na podstawie umowy zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.