Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projektant
new
Design
Biedronka

Projektant

Biedronka
Skarbimierz-Osiedle
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
odpowiedzialność
prawo budowlane
Prawo jazdy B
analityczne myślenie
Microsoft Office
Opis stanowiska

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI

Lubisz kontakt z ludźmi i masz doświadczenie w obszarze architektury i budownictwa? Dołącz do Biedronki na stanowisko Projektanta. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ:

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie standardami wewnętrznymi firmy i obowiązującymi przepisami prawa w zakresie remontowanych i nowo budowanych obiektów;
  • Koordynowanie przygotowywania koncepcji architektonicznej i projektu budowlanego zgodnie z przepisami prawa i ze standardem firmy;
  • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę i pozostałej dokumentacji pozwalającej na realizację przedsięwzięcia;
  • Wspieranie procesu wyboru i oceny nieruchomości pod kątem zapisów prawa (MPZP, WZ);
  • Przygotowywanie i uzgadnianie programu technologii obiektów oraz layoutu obiektów z działem BHP;
  • Kompletowanie i weryfikowanie stanu informacji i danych o istniejących obiektach;
  • Aktualizację layoutów w formacie niezbędnym do przygotowania przyszłych inwestycji.

JAKICH OSÓB SZUKAMY:

  • Z wykształceniem średnim lub wyższym architektoniczno-budowlanym;
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • Z bardzo dobrą znajomością programu AutoCad;
  • Z znajomością MS Office;
  • Posiadających prawo jazdy kat. B (praca wykonywana głównie w Biurze Regionu Brzeg);
  • Ze znajomością prawa budowlanego;
  • Dokładnych i odpowiedzialnych za powierzone zadania;
  • Osób z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznego myślenia.

CO ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników (wymieniamy); regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

  • Możliwość awansu - ponad 90% awansów to awanse wewnętrzne;
  • dostęp do platformy e-learningowej;

80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

Biedronka to my. Codziennie.