Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny Spec. ds.Ochrony i Audytu
new
Prawo
Biedronka

Biedronka
Lubartów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
prawo jazdy kat. B
audyty
Prawo pracy
CCTV
Opis stanowiska

Dlaczego warto być częścią zespołu Biedronki? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

Za co będziesz odpowiadać:

  • Zapewnienie realizacji standardów procesów w sklepach,
  • Kontrola przestrzegania procedur przez kierownictwo i personel sklepów,
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów,
  • Weryfikację przestrzegania przepisów prawa w jednostkach organizacyjnych JMP w obszarze finansowo-księgowym, operacyjnym, personalnym i BHP,
  • Zapewnienie standardów pracy Agencji Ochrony, w tym także wiedzę z obszaru ochrony mienia i wykorzystania technologii CCTV.

Jakich osób szukamy:

•  Z wykształceniem wyższym (min. licencjat),

•  Dobrze znających pakiet MS Office, a zwłaszcza programu Excel,

•   Skrupulatnych i dokładnych w wykonywaniu obowiązków,

•   Umiejących pracować pod presją czasu,

•   Bardzo dobrze zorganizowanych,

•  Posiadających prawo jazdy kat. B oraz doświadczonych w prowadzeniu samochodu,

•   Dyspozycyjnych i gotowych do częstych wyjazdów służbowych (obszar: Lubartów, Wojnicz, Mszczonów i Kraków)

•   Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co zapewniamy:

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

  • Dostęp do platformy e-learningowej;

80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy’ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;

90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  1. Wysłanie aplikacji i CV,
  2. Weryfikacja zgłoszenia przez Rekrutera,
  3. Rozmowa telefoniczna z Rekruterem,
  4. Spotkanie z Kierownikiem Sekcji (przy niektórych stanowiskach rozmowa jest połączona z testem),
  5. Decyzja o zatrudnieniu.