Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu promocyjnego
new
Marketing
Biedronka

Biedronka
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
marketing
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i koordynowanie prac nad gazetkami promocyjnymi (food)
  • współpraca z agencjami reklamowymi, koordynacja projektów
  • współpraca z innymi kluczowymi działami firmy przy realizacji projektów marketingowych (Działem Zakupów, Działem Jakości, Działem Operacyjnym)
  • analiza i wykorzystywanie wyników badań rynkowych w celu budowania efektywnej komunikacji marketingowej
  • przygotowywanie informacji, raportów, prezentacji na potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • z wykształceniem wyższym
  • posiadających ok. 2-lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znających język angielski na poziomie min. dobrym (min. B1)
  • znających pakiet MS Office
  • posiadających poczucie estetyki
  • samodzielnych w realizacji powierzonych zadań, z energią do działania
  • dostępnych do pracy w różnorodnym grafiku
  • poszukujących i proponujących nowe rozwiązania

To oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Karta Multisport oraz pakiet medyczny,
  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obrębie organizacji,
  • Koleżeńska atmosfera oraz jasno postawione cele grupowe i indywidualne.