Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Operacji Sklepowych i Aplikacji Sprzedażowych
new
PM
Biedronka

Biedronka
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
CRM
POS
Angielski
zagadnienia informatyczne
Opis stanowiska

Biedronka jest dumna z posiadania jednego z największych systemów lojalnościowych w centralno-wschodniej części Europy. Nasz system nie tylko nagradza lojalność naszych klientów, ale stanowi również bezpośrednie źródło informacji o klientach dla innych kluczowych systemów naszej organizacji, takich jak aplikacja mobilna i e-commerce. W ramach naszego dynamicznego zespołu, który współpracuje ściśle z działem marketingu oraz działami sprzedaży i promocji, poszukujemy doświadczonego Starszego Specjalisty ds. Systemu Lojalnościowego. Ta rola oferuje wyjątkową możliwość pracy nad systemem, który wpływa na codzienne doświadczenia milionów naszych klientów.

Codzienna praca naszego zespołu polega na ciągłym rozwoju oprogramowania lojalnościowego (zarządzanie zmianą/projektami) oraz wsparciu i zarządzaniu agendą promocyjną centralnego silnika promocyjnego.

Aplikując do Sekcji Lojalności i Promocji IT możesz stać się częścią 4-osobowego zespołu wchodzącego w skład Działu Operacji Sklepowych i Aplikacji Sprzedażowych w obszarze Działu Aplikacji IT.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój jednego z największych systemów lojalnościowych,
  • Realizacja kampanii i akcji lojalnościowo/promocyjnych,
  • Współpraca z działami marketingu, zakupów, promocji oraz innych działów IT,
  • Codzienne wsparcie procesu promocyjnego (tworzenie mechanizmów, testowanie i wdrażanie na systemach produkcyjnych),
  • Zarządzanie kanałem komunikacji z klientem,
  • Udział w projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,
  • Koordynacja prac projektowych nad aplikacjami sklepowymi,
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i wersji oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomością programów/systemów: lojalnościowych lub CRM,
  • Doświadczenie w pracy na systemach POS,
  • Znajomość zagadnień informatycznych (bazy danych, sieci komputerowych, systemów operacyjnych i sprzętu komputerowego),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Gotowość do pracy na pełen etat,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Odnajdywanie się w realiach IT (praca projektowa, zarządzanie zmianą, wsparcie L2),
  • Energia i chęć objęcia odpowiedzialności za współtworzenie systemu lojalnościowego polskiego lidera w branży FMCG.

To oferujemy

  • Umowa o pracę, bez okresu próbnego,
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.
  • Dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy,
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy'ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów,
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail.