Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka w dziale PR
new
Marketing
Biedronka

Biedronka
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
wykształcenie wyższe
pr
Angielski
komunikatywność
Mile widziane
czech
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacyjne przy realizacji wybranych projektów i wydarzeń (koordynacja działań logistycznych i organizacyjnych, współpraca z agencjami PR i eventowymi oraz działami firmy),
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów (współpraca z partnerami zewnętrznymi i innymi działami firmy, gromadzenie niezbędnych danych),
  • Pomoc w przygotowaniu i dystrybucji materiałów biurowych, promocyjnych i komunikacyjnych,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i umów, obsługa korespondencji, nadzór nad archiwum dokumentów, materiałów zdjęciowych i graficznych.
  • Wsparcie przy prowadzonych projektach i działaniach sponsoringowych z zakresu sponsoringu sportowego, kulturalnego oraz społecznego,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów na temat statusu prac i projektów działu,
  • Obsługa administracyjna i wsparcie logistyczne dla Dyrektora Działu PR oraz działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku korporacyjnym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku.

To oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Karta Multisport oraz pakiet medyczny,
  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obrębie organizacji,
  • Koleżeńska atmosfera oraz jasno postawione cele grupowe i indywidualne.