Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Content Specialist
new
Marketing
Biletyna.pl sp. z o.o.

Blizne Jasińskiego
5 000 - 10 800 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 200 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
copywriting
Content
kreatywność
Lekkie pióro
dobra organizacja pracy
Mile widziane
e-commerce
email marketing
social media
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Tworzenie pro-sprzedażowych treści do newsletterów, powiadomień mobilnych, SMS;
  • Tworzenie nieszablonowych i angażujących treści na potrzeby kanałów Social Media;
  • Redagowanie różnorodnych treści marketingowych na potrzeby Działu Marketingu;
  • Dbanie o jakość treści wyświetlanych na stronach internetowych serwisu biletyna.pl i w aplikacji mobilnej, w tym uzupełnianie braków w ofercie produktowej (katalogu wydarzeń),
  • Pozyskiwanie od Organizatorów wydarzeń brakujących treści, w szczególności opisów tekstowych, materiałów graficznych i treści video;
  • Obsługa systemu zarządzania treścią (CMS);
  • Utrzymywanie katalogu tytułów (PIM)
  • Współtworzenie harmonogramu komunikacji marketingowej i realizacja wysyłek newsletterów i powiadomień mobilnych;
  • Analiza konkurencji i śledzenie trendów w branży;
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz Partnerami biznesowymi (np. Organizatorami wydarzeń);

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego;
  • Kreatywność i “lekkie pióro”;
  • Dobra organizacja pracy, staranność i sumienność;
  • Umiejętność krytycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu angażujących tekstów o różnej długości (tj. wpisy blogowe, oferty sprzedażowe, opisy produktów, posty social media, newslettery, krótkie komunikaty do użytkowników);
  • Mile widziane zainteresowanie branżą kulturalno-rozrywkową;
  • Mile widziane rozumienie zasad SEO

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę lub B2B (Ty wybierasz);
  • Pracę w trybie hybrydowym - obecność minimum 2 razy w tygodniu w biurze;
  • Bezpośredni wpływ na tworzenie narracji marketingowej w komunikacji B2C;
  • Uczymy się robiąc dużo nowych rzeczy, nie boimy się popełniać błędów (o ile wyciągamy z nich wnioski na przyszłość);
  • Praca nad innowacyjnymi projektami;
  • Praca w świetnie zgranym i pozytywnym zespole;
  • Nieformalna atmosfera – nasze biuro to dom jednorodzinny z dużym ogrodem;
  • Możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych.

Możliwe zadanie rekrutacyjne

Zredaguj treść SMS-a/powiadomienia mobile push promującego jedno z wydarzeń dostępnych w ofercie na biletyna.pl

5 000 - 10 800 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 200 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP