• Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieOpieka medycznaObsługa klienta z doświadczeniem z zakresu zdrowia, dietetyki, naturopatii
    Obsługa klienta z doświadczeniem z zakresu zdrowia, dietetyki, naturopatii
    Zdrowie
    Biodio Lab Sp. z o.o.

    1 242 - 1 604 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 242 - 1 604 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    doradztwo
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do naszych prężnie rozwijających się brandów z branży prozdrowotnej - Hempking.eu / Biowen.eu / Biozdrowy.pl poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta na pełny wymiar godzin w systemie hybrydowym lub stacjonarnym (lokalizacja: Białystok).

    Poszukujemy osoby z pasją, dla której zdrowy styl życia to podstawa - mile widziani na tym stanowisku są dietetycy, specjaliści z zakresu żywienia, technicy farmaceutyczni, specjaliści z zakresu naturopatii, ziołolecznictwa.

    Obowiązki:

    - Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów;

    - Obsługa korespondencji mailowej;

    - Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zamówieniami;

    - Telefonicznie pozyskiwanie nowych zamówień oraz sprzedaż łączona;

    - Obsługa systemu Baselinker;

    - Obsługa zwrotów;

    - Kontakt z klientem w Social Media;

    - Obsługa systemu do wystawiania opinii i kontakt z Klientem przez ten system;

    Wymagania:

    - Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi;

    - Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;

    - Pozytywne nastawienie do sprzedaży;

    - Doświadczenie w zakresie obsługi klienta min. 1 rok;

    - Wiedza z zakresu zdrowia, ziołolecznictwa, naturoterapii, suplementacji lub dietetyki; - jeżeli nie masz skończonych żadnych kursów, czy szkół, ale chcesz się rozwijać w tym temacie - aplikuj :)

    - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

    Oferujemy:

    - Prowizję od wygenerowanej sprzedaży;

    - Pracę hybrydową - cześć pracy na miejscu w naszym biurze w Białymstoku, w wybrane dni praca zdalna;

    - Możliwość pozyskania bardzo szerokiej wiedzy na temat zdrowego stylu życia;

    - Atrakcyjne zniżki na produkty oferowane przez nasze marki,

    - Przyjazna atmosfera i duże perspektywy rozwoju;

    - Umowę o pracę lub B2B

    1 242 - 1 604 USD

    B2B