• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommercePraktykant e-commerce
    Praktykant e-commerce
    Marketing
    Bioshi S.A.

    Bioshi S.A.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    O BIOSHI

    Od 2019 roku z powodzeniem prowadzimy sklepy internetowe z organiczną żywnością, dostarczając najlepsze produkty naszym klientom i edukując w zakresie zdrowego odżywiania. Jesteśmy w tym momencie w 13 krajach w Europie i to dopiero początek naszej drogi.

    W Bioshi wierzymy, że zdrowe odżywianie jest fundamentem dobrostanu człowieka. Na co dzień tworzymy i rozwijamy innowacyjne usługi związane z jedzeniem i troską o naturę, a także dbamy, by w asortymencie naszych sklepów zawsze znajdowały się najlepsze dostępne na rynku produkty w atrakcyjnych cenach. Cieszymy się, że możemy zaprosić cię do doświadczenia fascynującego świata zdrowej żywności razem z nami!

    KOGO SZUKAMY:

    Szukamy zaangażowanych, pełnych inicjatywy, lubiących się uczyć praktykantów i praktykantek.

    CZEGO SIĘ U NAS NAUCZYSZ:

    • Zdobędziesz praktyczne umiejętności obsługi sklepu internetowego; poznasz środowisko e-commerce;
    • Będziesz wspierać dział produktów w zakresie przygotowania oferty do sprzedaży na rynki polskie i zagraniczne min. tworzenie opisów, czy przypisywanie do kategorii;
    • Zdobędziesz doświadczenie w tworzenia treści pod SEO, generowaniu słów kluczowych i korzystaniu z narzędzi do redagowania stron internetowych;
    • Poznasz zasady administrowania i optymalizacji strony internetowej, tworzenia zakładek CMS
    • Będziesz brać udział w działaniach z zakresu marketingu produktowego, social mediów, tworzeniu strategii komunikacji marki;
    • Jeśli będziesz chciał/chciała możesz stworzyć swoje portfolio i tworzyć materiały i treści reklamowe, które będą potem publikowane na stronie sklepu;
    • Rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu analizy danych sprzedażowych i podejmowania decyzji w oparciu o uzyskane dane;
    • Poznasz zasady pracy z Chatem GPT, zdobywając pożądaną na rynku pracy kompetencję;
    • Nauczymy cię korzystania z dużej platformy Idosell;
    • Wszystkim naszym praktykantom i praktykantkom wystawiamy referencje;
    • Jedyne co musisz zainwestować to swój czas i zaangażowanie.

    JAK PRACUJEMY:

    Chcemy by twoja ścieżka praktyki u nas była prowadzona indywidualnie i dostosowana do twoich zainteresowań. W trakcie rozmowy wstępnej wybierzemy obszary, które szczególnie cię interesują i w oparciu o nie przygotujemy ciekawe zadania. Chcemy by czas praktyk nas był dla ciebie lekcją, która cię rozwinie i zainspiruje do dalszego zdobywania wiedzy z wybranych przez ciebie obszarów.

    CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

    • Zaangażowanie w powierzone zadania;
    • Chęć do nauki i rozwoju nowych umiejętności w obszerze e-commerce i zarządzania produktami;
    • Dokładność w pracy i umiejętność dostrzegania szczegółów;
    • Zmysł estetyczny i lekkie pióro;
    • Zainteresowanie marketingiem oraz środowiskiem e-commerce będą dodatkowym atutem.

    CO OFERUJE FIRMA:

    • Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;
    • Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni);
    • Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie e-commerce i marketingu;
    • Możliwość kształcenia się i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych;
    • Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
    • Partnerską atmosferę współpracy w doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, niekorporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie;
    • Referencje po zakończeniu praktyk.

    OKRES TRWANIA:

    3 miesiące

    Na CV czekamy pod adresem bioshi.company@gmail.com

    Zapraszamy do kontaktu!