Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-ka ds. social media
new
Marketing
Biuro Podróży ITAKA

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
social media
kreatywność
Influencer marketing
marketing
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Twoje stanowisko:

Wspólnie będziemy rozwijać strategię współpracy z Twórcami Cyfrowymi, by nasza marka jeszcze lepiej trafiła do odbiorców. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in:

  • analiza rynku influencerów oraz realizacja kampanii influencer marketingowych, w tym monitorowanie i raportowanie ich efektywności.
  • współtworzenie i rozwój naszego projektu videocastów poprzez poszukiwanie oraz zapraszanie interesujących gości
  • generowanie kreatywnych pomysłów na cross-promocje i współprace w mediach społecznościowych, mające na celu maksymalizację obecności naszej marki online.

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi
  • roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z influencerami w różnych kanałach
  • znajomość rynku influencerskiego oraz trendów w nim panujących
  • umiejętność przeprowadzenia researchu twórców oraz analizy efektów działań z influencerami
  • kreatywność w podejściu do tworzenia treści i kampanii
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Dla Ciebie:

  • bezpieczeństwo i komfort pracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współtworzenie innowacyjnych projektów
  • możliwość rozwoju i udziału w zewnętrznych szkoleniach
  • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej w Warszawie
  • wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe tzw. „kreatywne piątki”

Benefity:

  • Dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Firmowe wyjazdy zagraniczne
  • Dofinansowanie do Karty Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie na preferencynych warunkach