Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa / Księgowy
Finanse
Blackstones CS

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Angielski
Sage 50c
podatki
Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wspieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 140 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • kalkulacja podatku CIT
  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat
  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • dobra znajomość arkusza Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • pracujemy 8 godzin dziennie z możliwością ruchomego rozpoczynania i kończenia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowy
  • system poleceń pracowniczych
  • dostęp do platformy benefitowej
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi