Oferty Pracy - Rocket Jobs

Sprzedawca/Doradca Klienta
Sales
BLISSPOINT.SPACE SP. Z O.O.

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
dobra organizacja pracy
sprzedaż
samodzielność
komunikatywność
organizacja pracy
kreatywność
analiza
Mile widziane
social media
ecommerce
Angielski
marketing
digital
Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w charakterze doradcy klienta i sprzedawcy w sklepie stacjonarnym i internetowym.

- Sprzedaż kosmetyków w Drogerii stacjonarnej wraz z działaniami w marketingu i eCommerce

- Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd Drogerii zgodnie z wytycznymi

- Udział w organizowanych eventach, akcjach promocyjnych oraz szkoleniach marki

- Przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych

- Udzielanie porad dotyczących dermokosmetyków marek premium – bezpośrednio, telefonicznie, mailowo

- Współpraca z działami marketingu i/lub eCommerce po stronie marki

- Współpraca z wewnętrznymi działami eCommerce

- Tworzenie ofert na wybranych platformach eCommerce oraz dbanie o ich aktualność oraz wygląd

- Tworzenie raportów oraz prezentacji