Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca ds sprzedaży F & I
new
Sales
BMW Sikora

BMW Sikora
Mikołów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
prawo jazdy
Microsoft Office
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu sprzedaży w czynnościach związanych z obsługą finansową dla klientów flotowych i detalicznych

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie ofert leasingowych i ubezpieczeniowych
  • Opracowywanie i podpisywanie umów leasingu i kredytu
  • aktywne wsparcie procesów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za aplikacje kredytowe tj. weryfikacja, procesowanie i monitorowanie wniosków
  • Aktywna i codzienna komunikacja z klientami oraz Partnerami Biznesowymi w celu zapewnienia obiegu informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w branży leasingowej, kredytowej, ubezpieczeniowej lub CFM
  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywne podejście do zadań, postawa „can do”
  • Analityczne myślenie
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na osiąganie celów, otwartość na zmiany.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań.
  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pakiet medyczny PZU
  • Dofinansowanie do pakietu Medicover Sport
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę