Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca ds. sprzedaży samochodów
new
Sales
BMW Sikora

BMW Sikora
Mikołów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
obsługa klienta
komunikatywność
sprzedaż
prawo jazdy
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz identyfikowanie potencjału sprzedażowego;
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów);
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Ciągłe podnoszenie zadowolenia obsługiwanych Klientów;
  • Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz kontaktów z Klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta (preferowane doświadczenie w markach Premium);
  • Prawo jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy;
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;
  • Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności zarządzania wizerunkiem;
  • Umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, ukierunkowanego na osiąganie celów sprzedażowych;
  • Dyspozycyjność do pracy 1- 2 soboty w miesiącu

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet medyczny PZU
  • Dofinansowanie do pakietu Medicover Sport