• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażOpiekun/-ka Klienta w obszarze Back Office
    Opiekun/-ka Klienta w obszarze Back Office
    new
    Sprzedaż
    BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Należymy do Grupy BNP Paribas – międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas Leasing Solutions jest obecny w 20 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 300 osób. Zapewniamy firmom elastyczność potrzebną do utrzymania konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju. Jako eksperci doskonale znamy branże, w których działają nasi Klienci i Partnerzy - potrafimy przewidywać zmiany zachodzące na rynku, a także wpisywać się z rozwiązaniami w przyszłe trendy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    budowanie relacji

    sprzedaż

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Będziesz odpowiedzialny(a) za obsługę sprawy zgłoszonej przez klienta end to end w ramach umów leasingowej lub pożyczkowej z klientem, czyli za obsługę spraw posprzedażowych. Najważniejsze Twoje zadania to:
    • - analiza zgłoszeń i rozpatrywanie spraw Klientów,
    • - rozliczenia rozrachunków z Klientami,
    • - analiza stanu należności i uzgodnienia sald,
    • - rekalkulacja rozliczeń umów leasingowych i pożyczek,
    • - przygotowywanie dokumentów finansowych do rozliczeń z Klientami (fakturowanie, noty obciążeniowe, korekty),
    • - współpraca z innymi jednostkami w zakresie zgłoszonej przez Klienta sprawy,
    • - podejmowanie decyzji w ramach posiadanych uprawnień,
    • - zgłaszanie pomysłów do optymalizacji i jakościowej obsługi Klientów,
    • - przygotowywanie rekomendacji dla spraw niestandardowych,
    • - przygotowywanie analiz i raportów dotyczących obsługiwanych procesów.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w obsłudze i rozliczeniach z klientami, min. 2 lata,
    • znajomość specyfiki leasingu,
    • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,
    • umiejętność analizowania wielowątkowych tematów,
    • nastawienie na szukanie optymalnych rozwiązań,
    • zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
    • wykształcenie wyższe.

    To oferujemy

    • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
    • bonus uzależniony od wyników pracy

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • owoce
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • spotkania integracyjne
    • kawa / herbata
    • napoje
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    • program rekomendacji pracowników
    • karta lunchowa