• Wszystkie ofertyŁódźHREmployer BrandingSpecjalista-ka ds. Employer Brandingu
    Specjalista-ka ds. Employer Brandingu
    HR
    Bonprix Sp. z o.o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Employer Branding
    copywriting

    Opis stanowiska

    SPECJALISTA-KA DS. EMPLOYER BRANDINGU

    Miejsce pracy: Łódź

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • będziesz wspierać rozwój i wdrażanie międzynarodowych strategii employer brandingowych, tworzenie treści i międzynarodowe projekty mające na celu wzmocnienie i pozycjonowanie naszej marki pracodawcy;
    • będziesz wspierać internacjonalizację europejskiej strony kariery, w tym będziesz zarządzać dostawcami usług, raportowaniem i komunikacją;
    • będziesz uczestniczyć w tworzeniu treści w zintegrowanej strukturze i zarządzać nimi;
    • będziesz również odpowiedzialny za projektowanie oraz zarządzanie kampaniami skierowanymi do grup docelowych;
    • będziesz pracować w międzynarodowym zespole wraz z kolegami z działu Employer Branding i Corporate Communications w Hamburgu z którymi będziesz rozwijać międzynarodowe tematy związane z employer brandingiem w tym będziesz opracowywać strategie i dostosowywać je lokalne;
    • dzięki kreatywnym pomysłom możesz ujednolicić nasz employer branding na poziomie międzynarodowym i przenieść go na nowy poziom;
    • tam, gdzie jest bonprix, jest przyszłość. Aby to osiągnąć, potrzebujemy ludzi takich jak Ty, którzy myślą nieszablonowo i zamieniają „nie da się” w „da się zrobić”.

    NASZE WYMAGANIA:

    • dyplom z nauk o komunikacji lub pokrewne;
    • doświadczenie w employer brandingu w kontekście międzynarodowym;
    • umiejętności w zakresie tworzenia treści (edycja wideo i zdjęć, a także copywriting);
    • doświadczenie w marketingu efektywnościowym;
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • kreatywność z umiejętnościami analitycznymi i koncepcyjnymi;
    • międzynarodowy sposób myślenia;

    TO OFERUJEMY:

    • pracę w międzynarodowej firmie;
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • możliwość pracy hybrydowej;
    • pakiet prywatnej opieki medycznej;
    • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • nagrody za staż pracy;
    • owocowe dni;
    • dofinansowanie posiłków.