• Wszystkie ofertyBiałystokMarketingeCommerceGrafik kreatywny
    Grafik kreatywny
    Marketing
    Bookland

    Bookland

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    photoshop
    design

    Mile widziane

    Figma

    Opis stanowiska

    Cześć! Poszukujemy Grafika! Szukamy kogoś, kto weźmie pod swoje skrzydła wizualną stronę Booklandu oraz Edu-Książki i chętnie popracuje z takimi produktami jak książki czy planszówki. Praca stacjonarna w Białymstoku, a szczegóły poniżej:

    Twój zakres obowiązków:

    • Współtworzenie koncepcji graficznych dla marek Edu-Książka i Bookland oraz dbałość o ich spójność
    • Projektowanie grafik na potrzeby serwisów internetowych bookland.com.pl i eduksiazka.pl, mediów społecznościowych i reklam
    • Tworzenie materiałów graficznych dla sieci księgarni stacjonarnych
    • Projektowanie materiałów webowych
    • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku
    • Projektowanie gadżetów reklamowych

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobrej znajomości programów graficznych pakietu Adobe
    • Śledzenia trendów w branży i wdrażania nowych pomysłów
    • Otwartości na feedback i gotowości do współpracy z zespołem kreatywnym
    • Dbałości o szczegóły i terminowości
    • Wykorzystywania w pracy narzędzi AI

    Oferujemy:

    • Możliwość kreowania dwóch stale rozwijających się marek
    • Pracę z wdzięcznymi produktami takimi jak: książki, zabawki i planszówki
    • Wsparcie doświadczonego zespołu
    • Elastyczność i swobodną atmosferę pracy
    • Stabilne zatrudnienie w stale rosnącej firmie
    • Biuro w samym centrum Białegostoku
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie karty Multisport