Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Customer Service Specialist
new
Support
Boom Media

Boom Media
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
wordpress
copywriting
Sales
Opis stanowiska

BOOM MEDIA to właściciel dwóch marek: Muno Puzzle oraz Happy Pins, a także butikowa agencja marketingowa.

Marka Happy Pins powstała z miłości do detali i obdarowywania. Tworzymy kreatywne gadżety firmowe dla największych firm i instytucji w Polsce oraz dla międzynarodowych brandów :)

W MUNO tworzymy puzzle jakich jeszcze nie było! Kochamy sztukę, chcemy nakłaniać do kreatywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i dawać powód, by przestawić swoje telefony w tryb offline. Współpracujemy z lokalnymi artystami, jesteśmy eco i dzielimy się naszymi pasjami. Tworzymy realizacje b2b dla topowych marek na rynku.

Do pracy przy projektach MunoPuzzle i Happy Pins szukamy komunikatywnej, rzetelnej osoby, która z chęcią dołączy do naszego teamu! 😊

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów biznesowych i indywidualnych marek MUNO i Happy Pins w naszych kanałach komunikacji: telefon, mail, chat
  • Obsługa zamówień, płatności i zwrotów
  • Kontakt z magazynem wysyłkowym, kontrola stanów magazynowych
  • Kontakt z partnerami, podwykonawcami i koordynowanie zamówień
  • Stała współpraca z działem graficznym

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży lub... po prostu życiowe "ogarnięcie" i umiejętność szybkiej nauki :)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, lekkie pióro
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Wyczucie stylu i kreatywność
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników
  • Udział i zdobywanie doświadczenia w pracy przy kreatywnych, ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju – sky is the limit 😊
  • Nieformalną, inspirującą atmosferę
  • Pracę hybrydową z opcją pracy w naszym warszawskim biurze na Wspólnej :)