Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielny księgowy / księgowa
Finanse
Botland

Botland
Kępno
6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
finanse
Optima
komunikatywność
odpowiedzialność
Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ?

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym,
  • księgowanie dokumentów (zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów),
  • weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgi głównej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • uzgadnianie i sporządzanie rejestrów sprzedaży oraz zakupu,
  • udział w przygotowaniu sprawozdań oraz raportów miesięcznych/rocznych,
  • archiwizacja dokumentów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia kierunkowego (średnie lub wyższe ekonomiczne),
  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomości pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • sumienności i zaangażowania,
  • znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane kursy kierunkowe.

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ?

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • przejrzysty system wynagradzania,
  • wsparcie merytoryczne,
  • kompleksowe wdrożenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 7:00-15:00,
  • wynagrodzenie od 6 000,00 zł brutto do 10 000,00 zł brutto adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

  • miejsce pracy: Kępno
  • Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

6 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP