Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka
new
Logistyka
BP2 SP. Z O.O.

Asystent/ka

Dąbrowa Górnicza
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pakiet office
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

🚀 MIEJSCE: Dąbrowa Górnicza

🌍 Tryb pracy: STACJONARNA

💡 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa administracyjna sekretariatu oraz biura,

• Rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

• Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz archiwizacja dokumentów,

• Sporządzanie projektów prostych dokumentów księgowych i kadrowych,

• Przyjmowanie Klientów Spółki oraz rozmów telefonicznych,

✅ NASZE WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Prawo jazdy kategorii B,

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności znajomość obsługi MS Office,

• Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

• Komunikatywność,

• Samodzielność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.