• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingDigital Marketer
    Digital Marketer
    new
    Marketing
    Brainhub Sp. z. o. o.

    2 588 - 3 882 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 928 - 2 898 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Ads
    LinkedIn Ads
    Meta
    Google Analytics

    Opis stanowiska

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Prowadzenie kampanii online - (Google Ads, LinkedIn Ads, Meta)
    • Analiza danych i Google Analytics
    • Zorientowanie na szczegóły, rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku
    • Angielski C1
    • 10 000 - 15 000 PLN (B2B netto) lub 7 450 - 11 200 PLN (UoP brutto)
    • Praca zdalna lub w Gliwicach
    • Szybki proces rekrutacyjny

    Dlaczego warto z nami pracować?

    Pracując z nami, możesz liczyć na zaufanie do Twoich decyzji, dużą swobodę w pracy oraz zgrany zespół, który wymienia się wiedzą. Dbamy o partnerskie relacje, nieustanny rozwój i wysoką jakość produktów. Jeśli to cenisz, to Brainhub będzie właściwym partnerem do współpracy.

    Profil kandydata

    Poszukujemy osoby, która posiada minimum 3 lata doświadczenia w roli Digital Marketera lub na podobnym stanowisku. To ktoś, kto potrafi skutecznie działać w kilku wątkach jednocześnie i dobrze czuje się w zadaniach wymagających context-switchingu. Super, jeśli zawodowe radzenie sobie z problemami i poszukiwanie rozwiązań to Twój konik. Jeszcze lepiej, jeśli używasz do tego swoich zdolności analitycznych.

    W Brainhubie będziesz:

    • Odpowiadać za tworzenie i wdrażanie internetowych kampanii reklamowych
    • Mieć wpływ na zarządzanie oraz modyfikację bieżących kampanii w celu zwiększenia ich efektywności
    • Analizować oraz przygotowywać raporty w celu optymalizacji kampanii
    • Projektowaćj i wdrażać automatyzację marketingu oraz zarządzać leadami w user.com i Pipedrive
    • Współpracować z naszą zewnętrzną agencją w zakresie tworzenia pomysłów na kampanie i osiągania wyników zgodnych z celami Brainhuba
    • Analizować i sporządzać rekomendacje w oparciu o raporty Google Analytics oraz zarządzać konfiguracją GTM (Google Tag Manager)
    • Współpracować z contentowcami i specjalistami od business developmentu nad tworzeniem angażujących kampanii, tak, aby zwiększyć rozpoznawalność Brainhuba i przyciągnąć dopasowane leady (przyjdą Ci tu z pomocą m.in. nasze webinary i podcasty)
    • Współpraca z zespołem Employer Brandingu przy promowaniu ofert pracy i znajdowaniu najlepszych talentów, dopasowanych do projektów i klimatu Brainhuba

    Dobrze, jeśli:

    • Posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Digital Marketera (lub pokrewnych, takich jak: Digital Marketing Analyst, Digital Marketing Strategist)
    • Masz praktykę w prowadzeniu kampanii online (Google Ads, LinkedIn Ads, Meta)
    • Posiadasz znajomość oraz doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak; Google Ads, LinkedIn, Google Tag Manager
    • Masz doświadczenie w pracy i tworzeniu raportów w Google Analytics (najlepiej GA4)
    • Wiesz w jaki sposób wyciągać wnioski, a następnie wysuwać rekomendacje  w oparciu o analizę danych
    • Bierzesz odpowiedzialność za procesy i zadania, starasz się znaleźć rozwiązania  oraz posiadasz umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku
    • Płynnie komunikujesz się w j. angielskim - co najmniej na poziomie C1.

    Świetnie, jeśli:

    • Posiadasz certyfikat Google Ads (mile widziane)
    • Prowadziłeś kampanie full funnel, budując lejek od awareness stage aż do konwersji

    Pracuj jak lubisz:

    • wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 PLN netto (B2B) lub 7 450 - 11 200 PLN brutto (UoP)
    • elastyczny czas pracy,
    • stawiamy na spokojne i płynne wdrożenie się do roli oraz firmy. Nasz proces onboardingu jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb.

    Rozwijaj się z nami!

    Wierzymy, że będąc osobą w tej roli nadal stawiasz na swój rozwój. Chcemy Ci w tym pomóc, więc oferujemy wiele możliwości doskonalenia umiejętności adekwatnych do pełnionej roli (szkolenia, warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne), w tym:

    • fundusz szkoleniowy do wykorzystania na własny rozwój
    • wsparcie domeny satysfakcji
    • biblioteka wewnętrzna, która jest na bieżąco wzbogacana o nowe pozycje,
    • lekcje języka angielskiego (100% dofinansowania).

    Proces rekrutacyjny:

    1. Jeśli Twoje doświadczenie będzie szło w parze z naszymi potrzebami, podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zadamy Ci kilka pytań o Twoje doświadczenie i motywację.

    2. Następnie przygotujemy dla Ciebie zadanie i poprosimy o przesłanie rozwiązania.

    3. W ostatnim etapie zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną z Karoliną z teamu rekrutacyjnego oraz Marcjanną, która pełni rolę Head of Marketing w Brainhub.

    2 588 - 3 882 USD

    B2B

    1 928 - 2 898 USD