Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager
new
Marketing
Brand Republic

Warszawa
9 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
elastyczność
komunikatywność
Angielski
Opis stanowiska

Do naszej butikowej agencji marketingowej poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera_ki. Jeśli wolisz szukać rozwiązań, zamiast wynajdować problemy, masz doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie eventów, koordynacji produkcji kontentu, przygotowywania materiałów komunikacyjnych, to zapraszamy!

Oferujemy pracę w środowisku szanującym różnorodność, pełną szacunku dla drugiego człowieka. U nas zajmiesz się ciekawymi projektami dla dużych i mniejszych brandów. Czekamy na obowiązkowe osoby, które cenią elastyczność w pracy i dobrą atmosferę.

9 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B