• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    new
    PM
    Brandlift Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość

    Content Marketing

    account manager

    Influencer marketing

    komunikatywność

    multitasking

    client service

    kampanie reklamowe

    Opis stanowiska

    Chcesz działać w obszarze influencer marketingu. Z nami możesz kreować kampanie mediowe oraz prowadzić projekty dla naszych Klientów.

    Lubisz technologie? U nas wszystkie procesy odbywają się przez zaawansowana platformę technologiczną do przeprowadzania kampanii od A do Z na kanałach to Instagram, Tik Tok, YouTube.

    Współpracujemy z największymi markami na polskim rynku: Galderma, Avon, Adamed, Henkel, P&G, Nestle, Mars, Loreal, USP, Pepco, Hortex, Castorama, Plus, Jysk, HBO, Herbapol itd.

    Na czym będzie polegać Twoja praca?

    • Będziesz realizował kampanię z Influencerami na różnych kanałach social mediowych.
    • Będziesz odpowiadać za każdy element kampanii od doboru Influencerów, przez negocjacje warunków i przygotowanie umowy, aż po monitorowanie efektów przebiegu kampanii.
    • Będziesz przygotowywał podsumowanie i raporty z przeprowadzonych przez Ciebie kampanii
    • Będziesz brał udział w tworzeniu ofert sprzedażowych pod kątem doboru Influencerów.
    • Będziesz brał udział w spotkaniach z Klientami.
    • Będziesz odpowiadał za rentowność i efektywność realizowanych projektów.
    • Oczywiście będziesz też nawiązywać i utrzymywać partnerskie relacje z Influencerami i twórcami internetowymi.

    Kogo poszukujemy?

    • osób z doświadczeniem z działów reklamowych (minimum 1 rok)
    • osób z doświadczeniem z domów mediowych, agencji interaktywnych, agencji influencerskich lub agencji PR pracujących z Influencerami (minimum 1 rok)
    • osób, które znają środowisko Influencerów i lubią działać na Instagramie, TikToku czy YouTubie
    • tych, którzy lubią się uczyć i poznawać nowe technologie
    • tych, którzy są otwarci na innowacje i eksperymentowanie
    • osób, które potrafią skoncentrować się na celu
    • ludzi energicznych, twórczych i kreatywnych
    • osób, które potrafią organizować swoją pracę i samodzielnych w podejmowaniu decyzji
    • osób, którzy posiadają zdolności analityczne pozwalające na zbieranie i wyciąganie wniosków z prowadzonych kampanii marketingowych
    • osób, dla których multitasking nie jest obcy
    • tych, którzy lubią pracować z ludźmi i potrafią budować relacje

    Oferujemy /Dlaczego warto pracować z nami?

    • jesteśmy niewielką organizacją, w której każdy odgrywa ważną rolę
    • pracujemy w najszybciej rozwijającym się obszarze marketingu
    • jesteśmy mocno technologiczni
    • mamy bardzo klimatyczne biuro w centrum
    • praca hybrydowa
    • przez pierwsze 2-3 miesiące próbne oferujemy stałe wynagrodzenie (3-4k netto), po okresie próbnym podstawa + system prowizyjny (łącznie 5-7k netto)