Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

UI Graphic Designer
Design
Brandmed sp. z o.o.

8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Figma
Adobe Xd
photoshop
Illustrator
InDesign
Design Systems
prototypowanie
research
Mile widziane
After Effects
ux
motion design
Illustration
Opis stanowiska

Szukamy osoby, która:

  • Ma min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie UI
  • Chce aktywnie uczestniczyć w pracy i rozwoju zespołu projektowego
  • Jest nastawiona na realizację celów i dowożenie zadań
  • Potrafi samodzielnie zarządzać swoją pracą, a jednocześnie pracować na rzecz zespołu
  • Chce pracować w większości zdalnie
  • Ma pierwsze doświadczenia z projektowaniem graficznym w zakresie interfejsów użytkownika
  • Świetnie odnajduje się wśród zmian i testowaniu nowych metod/działań
  • Szybko przyswaja wiedzę i lubi się rozwijać
  • Dobrze czuje się w środowisku biznesowym, czuje się komfortowo w dynamicznej atmosferze pracy i jest gotowa do wyzwań związanych z branżą
  • Dobrze się komunikuje i lubi pracę z ludźmi
  • Ma łatwość nawiązywania kontaktów
  • Chcę poznać świat pracy nad produktem

Szukamy UI Designera do zespołu Remedium - jednej z największych platform dla lekarek i lekarzy w Polsce!

Stale się rozwijamy i nieustannie wdrażamy nowe, innowacyjne projekty. Na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach w zakresie polskiej ochrony zdrowia i tworzymy narzędzia dla środowiska medycznego. Mamy na pokładzie kolejne miejsce: dla UI Designera. Jesteś zainteresowany/-a? Czytaj dalej i zgłoś się!

Profile kandydatów, których szukamy:

  • Posiadający wysokie poczucie estetyki oraz przywiązanie do detalu
  • Atutem będzie chęć regularnego zgłębiania wiedzy na temat metod projektowania i produktu
  • Znajomość pakietu Adobe (Ps, Ai, AE), Figmy
  • Umiejętność animowania elementów interfejsu - mile widziana

Jakie będą Twoje zadania?

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach platformy webowej i aplikacji mobilnej
  • Prototypowanie koncepcji
  • Research w zakresie rozwiązań rynkowych
  • Tworzenie grafik kontekstowych na platformie Remedium oraz w ramach aplikacji mobilnej
  • Pomoc w przygotowywaniu treści marketingowych i sprzedażowych
  • Projektowanie elementów interfejsu
  • Współtworzenie design systemu
  • Udział w spotkaniach online
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkcję treści

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Będziesz uczestniczyć w rozwoju czołowej platformy medycznej w Polsce.
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój platformy, a obserwacje i pomysły będą zawsze mile widziane i mogą mieć przełożenie na konkretne działania
  • Pomożesz lekarzom rozwiązywać ich codzienne problemy za pomocą treści i narzędzi dostępnych na platformie.

Co oferujemy?

  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub z warszawskiego biura
  • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
  • wsparcie zespołu
  • pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia
  • umowę o dzieło, zlecenie lub B2B
  • dostęp do platform szkoleniowych i edukacyjnych
  • zapewnienie rozwiązań technologicznych niezbędnych do wykonywania pracy

  • wpisujesz się w minimalne kryteria ww. profilu osoby, której szukamy (jeśli jesteś bardziej doświadczony/a - nie rezygnuj, jesteśmy otwarci!)
  • umiesz zarządzać sobą w czasie i priorytetyzować zadania
  • projektowanie graficzne to Twoja pasja
  • nie boisz się wyzwań, nie wstydzisz porażek i jesteś otwarty/a na eksperymenty
  • dobrze odnajdujesz się w nowych technologiach

Rekrutacja składa się z 2 etapów:

  • rozmowy rekrutacyjnej,
  • płatnego zadania rekrutacyjnego.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! W razie pytań pisz do nas na adres poniżej.

8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna