• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    BRAVE.conferences

    Warszawa
    1 813 - 2 331 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza
    dobra organizacja pracy
    multitasking
    odpowiedzialność
    Lekkie pióro

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy firmą konferencyjną, istniejemy od 2019 roku. Nasze wydarzenia to starannie zaplanowane rozwiązania dla grup profesjonalistów z największych firm na rynku polskim. Naszym celem jest łączyć ludzi, którzy mają odwagę zmieniać świat biznesu – a ich doświadczenie pozwala przejść na wyższy poziom i podejmować śmiałe inicjatywy odmieniające ich firmy.

    Twój zakres obowiązków

    • research rynku pod kątem tematycznym, bieżące śledzenie poszczególnych tematów: badanie potrzeb grupy docelowej w formie wywiadów telefonicznych
    • analiza researchu, wnioski i stworzenie koncepcji wydarzenia
    • realizacja koncepcji wydarzenia (przygotowanie programu, znalezienie i zaangażowanie prelegentów, rozwijanie kolejnych edycji projektu) pod kierownictwem dyrektora działu produkcji
    • zarządzanie projektem na każdym etapie: od koncepcji, po powstanie i rozwój – pełna odpowiedzialność za projekt
    • obecność na evencie w roli gospodarza; merytoryczna opieka nad spotkaniem
    • merytoryczne wsparcie dla działu marketingu, sprzedaży, sponsoringu w promocji wydarzenia
    • przygotowanie i dbanie o jakość merytoryczną wszelkich materiałów marketingowych: m.in. na stronę www, do emailingów, rollupów, programów do druku itd
    • ścisła współpraca z koordynatorem w kwestii realizacji wydarzenia (fizycznej bądź online)

    Nasze wymagania

    • pełna odpowiedzialność za projekt
    • świetna i samodzielna organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • „lekkie pióro” mile widziane
    • zapał, zaangażowanie do pracy i chęć stałego rozwoju
    • komunikatywność, otwartość na kontakty z ludźmi
    • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
    • doświadczenie w branży konferencyjnej mile widziane / ew. doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

    To oferujemy

    • pracę zdalną
    • umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
    • prywatną opiekę medyczną po 1 roku pracy
    • interesującą i rozwijającą pracę – współpracę z największymi na polskim rynku firmami
    • ciągłe wyzwania związane z ulepszaniem i rozwijaniem prowadzonych projektów
    • wsparcie związane z procesem tworzenia konferencji (przy niektórych projektach)
    • dołączenie do zgranego i bardzo doświadczonego zespołu
    1 813 - 2 331 USD