• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSales Executive - Pracownik Działu Sprzedaży
    Sales Executive - Pracownik Działu Sprzedaży
    Sprzedaż
    BRAVE.conferences

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    dobra organizacja pracy

    multitasking

    pomysłowość

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy firmą konferencyjną, istniejemy od 2019 roku. Nasze wydarzenia to starannie zaplanowane rozwiązania dla grup profesjonalistów z największych firm na rynku polskim. Naszym celem jest łączyć ludzi, którzy mają odwagę zmieniać świat biznesu – a ich doświadczenie pozwala przejść na wyższy poziom i podejmować śmiałe inicjatywy odmieniające ich firmy.

    Twój zakres obowiązków

    W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientem B2B i prezentację naszej oferty produktowej (konferencje, warsztaty, eventy), aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji cenowych w sposób zapewniający satysfakcję klientów. Zaangażowanie w utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi klientami będzie drugim, równie ważnym elementem Twojej pracy.

    Nasze wymagania

    Ucieszymy się, jeśli:

    • będziesz mieć minimum roczne doświadczenie w dziale sprzedaży przez telefon
    • umiesz nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientem, masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe i organizacyjne, umiejętność rozumienia i realizowania oczekiwań klientów oraz wysoką kulturę osobistą
    • jesteś zorientowany na cel i jego realizacja jest dla Ciebie ważna

    Jeśli spełniasz te wymagania to z radością powitamy Cię w NASZYM ZESPOLE!

    Pasujesz do nas, jeśli:

    • masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji drogą telefoniczną i oraz potrafisz o nie zadbać
    • wykazujesz inicjatywę w pracy
    • potrafisz wczuć się w sytuację klienta, zbadać jego potrzeby i właściwie dopasować do niego konferencje
    • posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju
    • jesteś skuteczny w działaniu i zdeterminowany, masz świadomość jakie wyzwania niesie za sobą kontakt telefoniczny z klientami
    • jesteś osobą pomysłową, kreatywną

    Twoją odpowiedzią na codzienne wyzwania w pracy jest szukanie nowych rozwiązań

    Obecność na organizowanych przez nas konferencjach ( do 7 razy w roku, Warszawa) nie stanowi dla Ciebie problemu

    Jeśli TY jesteś taką osobą, to MY jesteśmy ZESPOŁEM DLA CIEBIE !

    To oferujemy

    Jak o Ciebie zadbamy? Zapewnimy Ci:

    • umowę o pracę lub umowę na działalność gospodarczą (sam wybierasz, która forma jest dla Ciebie korzystniejsza)
    • pracę w gronie doświadczonych osób, chcących przekazać swoją wiedzę i doświadczenie aby wspólnie odnosić sukcesy
    • rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
    • jasny i przejrzysty systemem wynagradzania – pensja stała oraz system premiowy