Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu
Inżynieria
BREMBO POLAND

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Brembo to włoska marka specjalizująca się w produkcji tarcz, klocków i systemów hamulcowych do pojazdów samochodowych oraz motocyklowych. Założona w 1961 roku w Bergamo przez Emilio Bombassei, Emilio Sergio i Italo Breda szybko stała się jednym z wiodących światowych producentów hamulców o wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się we Włoszech a na ten moment zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, w tym w Polsce aż w 3 lokalizacjach: Dąbrowa Górnicza, Niepołomice oraz Częstochowa. Każdy z zakładów produkuje elementy używane zarówno w samochodach osobowych jak i w sportowych pojazdach wyścigowych Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
dokumentacja techniczna
schematy hydrauliczne
wykonywanie napraw
Mile widziane
Uprawnienia SEP
Opis stanowiska

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

📋Twój zakres obowiązków

  • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • realizujesz okresowe przeglądy
  • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

✔️Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk
  • doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

  • zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

🤝To oferujemy

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • premie miesięczne
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • wdrożenie oraz opieka trenera Utrzymania Ruchu:)

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • sekcje sportowe
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą

😀Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne