Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator magazynu części zamiennych UR Odlewni
Inżynieria
BREMBO POLAND

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Brembo to włoska marka specjalizująca się w produkcji tarcz, klocków i systemów hamulcowych do pojazdów samochodowych oraz motocyklowych. Założona w 1961 roku w Bergamo przez Emilio Bombassei, Emilio Sergio i Italo Breda szybko stała się jednym z wiodących światowych producentów hamulców o wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się we Włoszech a na ten moment zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, w tym w Polsce aż w 3 lokalizacjach: Dąbrowa Górnicza, Niepołomice oraz Częstochowa. Każdy z zakładów produkuje elementy używane zarówno w samochodach osobowych jak i w sportowych pojazdach wyścigowych Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Uprawnienia na wózki
wiedza techniczna
samodzielność
Zdolności analityczne
Opis stanowiska

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

📋Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych odlewni
  • Koordynowanie, komunikacja z dostawcami celem zapewnienia części na magazynie
  • Współpraca i wsparcie dla wewnętrznego zespołu utrzymania ruchu (Inżynierowie, Kierownicy zmiany, Technicy)
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy pracowników magazynu
  • Zapewnienie właściwych warunków przechowywania części zamiennych
  • Przygotowanie części zamiennych do remontów maszyn

✔️Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w magazynie, utrzymaniu ruchu lub zakładzie produkcyjnym o wysokim stopniu uprzemysłowienia
  • Praca zespołowa
  • Uprawnienia na wózki widłowe suwnice i urządzenia transportu bliskiego
  • Skrupulatność i precyzja
  • Excel
  • Podstawowa wiedza techniczna (aby poruszać się w zagadnieniach części zamiennych)
  • Dla Twojego przyszłego szefa ważna jest samodzielność i inicjatywa, umiejętność analitycznego myślenia.

🤝To oferujemy

Jak pracujemy?

• 100% stacjonarnie - zakłady odlewni są zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej

• Elastyczne godziny pracy

• Komunikacja werbalna: 90% po polsku / 10% English

• Mailing: 80% po polski / 20% English

Motywacyjny system wynagrodzeń:

• Pensja stała zależna o umiejętności i doświadczenia

• Premie miesięczne

• Coroczny system podwyżek

Stabilne zatrudnienie:

• Praca stacjonarna dla najnowocześniejszych, zautomatyzowanych odlewni żeliwa w Europie

• Współpraca w ponad 100-osobowym zespole UR Brembo

• Samodzielne stanowisko i zarządzanie zespołem techników

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia techniczne, soft skills)

• Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dodatkowe benefity:

• Karty sportowe dla pracownika oraz członków rodziny

• Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

• Bony i paczki świąteczne

• Prywatna opieka medyczna

• Firmowe sekcje sportowe

• Ubezpieczenie grupowe itd.

😀Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne