Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mechanik warsztatowy w dziale Utrzymania Ruchu
Inżynieria
BREMBO POLAND

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Brembo to włoska marka specjalizująca się w produkcji tarcz, klocków i systemów hamulcowych do pojazdów samochodowych oraz motocyklowych. Założona w 1961 roku w Bergamo przez Emilio Bombassei, Emilio Sergio i Italo Breda szybko stała się jednym z wiodących światowych producentów hamulców o wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się we Włoszech a na ten moment zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, w tym w Polsce aż w 3 lokalizacjach: Dąbrowa Górnicza, Niepołomice oraz Częstochowa. Każdy z zakładów produkuje elementy używane zarówno w samochodach osobowych jak i w sportowych pojazdach wyścigowych Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
mechanika
elektryka
automatyka
rysunek techniczny
schematy elektryczne
schematy hydrualiczne
schematy pneumatyczne
Ms office
Opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy elektromechanika, szukasz nowych wyzwań albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z utrzymaniem ruchu?

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Brembo i zaaplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Mamy dla Ciebie:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet benefitów m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)
  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe
  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Dbałość o prawidłowy przepływ elementów zdemontowanych z urządzeń i przekazanych do naprawy na warsztat
  • Diagnostyka przekazanych elementów pod kątem typowania podzespołów potrzebnych do ich naprawy
  • Organizacja niezbędnych do wykonania naprawy elementów
  • Przeprowadzanie regeneracji elementów oraz potwierdzenie ich dalszej użyteczności
  • Dobór i zamawianie uzupełniające zutylizowanych narzędzi
  • Dbanie o park narzędziowy znajdujący się na warsztacie, sprawność techniczna jak filarów WCM w tym 5S
  • Ścisła współpraca z Inżynierami obszarów jak i kierownikami zmian
  • Dbałość o spełnianie wymagań systemowych dotyczących warsztatu: kontrole UDT sprzętu; wysyłanie do serwisów i nadzór nad obiegiem narzędzi

Znajdziesz się u nas, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,
  • Posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy).
  • Obsługujesz komputer oraz pakiet MS Office (Word, Excel),
  • Jesteś wielozadaniowy.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV.