Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny Staż w dziale zapewnienia jakości
Inżynieria
BREMBO POLAND

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca z biura

Brembo to włoska marka specjalizująca się w produkcji tarcz, klocków i systemów hamulcowych do pojazdów samochodowych oraz motocyklowych. Założona w 1961 roku w Bergamo przez Emilio Bombassei, Emilio Sergio i Italo Breda szybko stała się jednym z wiodących światowych producentów hamulców o wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się we Włoszech a na ten moment zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, w tym w Polsce aż w 3 lokalizacjach: Dąbrowa Górnicza, Niepołomice oraz Częstochowa. Każdy z zakładów produkuje elementy używane zarówno w samochodach osobowych jak i w sportowych pojazdach wyścigowych Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
automotive
zdobywanie wiedzy
obsługa komputera
Opis stanowiska

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

Płatny staż w dziale zapewnienia jakości

Miejsce pracy: Niepołomice

Ponad połowa pracowników Brembo pracuje dłużej niż 5 lat. Wielu z nich swoją karierę zaczynało właśnie jako stażysta.

Zaczynając swoją przygodę od stażu poznajesz firmę Brembo i masz czas na rozwój, udział w szkoleniach oraz ciekawych projektach. To z pewnością okres zdobywania wartościowych doświadczeń w branży automotive.

Zobacz, co oznacza dla Ciebie staż w Brembo:

  • Wykonujesz merytoryczne zadania – kawę robisz dla siebie
  • Opiekuje się Tobą Kierownik oraz dedykowani do określonych zadań mentorzy
  • Bierzesz udział w pracach projektowych na rzecz Klientów Brembo
  • Jesteś stażystą maksymalnie 12 miesięcy – po tym okresie mamy nadzieję, obejmiesz samodzielne stanowisko
  • Od pierwszego dnia jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę
  • Otrzymujesz stałą pensję oraz premie regulaminowe

Wymagania

Ważne dla nas są Twoje predyspozycje:

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Gotowość na nauki obsługi narzędzi typu suwmiarka, tokarka, szlifierka
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word w stopniu podstawowym)
  • Sumienne i rzetelne podejście do pracy

Nie jest konieczne, ale miło jeśli:

  • Interesujesz się motoryzacją, zagadnieniami automotive

Oferujemy:

Kiedy Ty będziesz się rozwijał i dbał o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń

  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, pensja stała (4300zł brutto+12% premii)
  • praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin
  • praca przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne
  • praca z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Dodatkowe benefity

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą
  • firmowe sekcje sportowe
  • szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy

BREMBO PRODUKUJE TO, CO NAJCENNIEJSZE: POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!

Brembo jest znane i cenione na całym świecie nie tylko za swoją niesamowitą wytrzymałość i wyjątkowy wygląd produktów, ale również za sukcesy odnoszone każdego roku w sportach motorowych, gdzie odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa wymaga wyjątkowego podejścia. Zwycięstwa, osiągi, adrenalina… ale naszym nadrzędnym celem jest podniesienie bezpieczeństwa kierowców samochodów i motocyklistów podczas codziennych podróży. Doświadczenia zdobywane we współpracy z najbardziej wymagającymi sportowcami możemy z powodzeniem przenosić do samochodów jeżdżących po drogach całego świata.