• Wszystkie ofertyWrześniaHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac
    Specjalista ds. Kadr i Płac
    HR
    BRIJU 1920 Limited

    Września
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

    Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

    Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

    Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

    Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

    Oferujemy

    • duże możliwości rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych i rozwojowych projektach z zakresu HR;
    • wsparcie merytoryczne i gotowość do wspólnego wdrażania zmian w obszarze kadr i płac;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • samodzielność w działaniu.

    Twój zakres obowiązków

    • pełna obsługa procesów kadrowo-płacowych związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
    • rozliczanie oraz weryfikacja ewidencja czasu pracy pracowników,
    • sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik),
    • Sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń
    • Prowadzenie teczek akt osobowych
    • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, PIT,
    • współpraca z innymi działami oraz kadrą kierowniczą oraz pracownikami jednostek organizacyjnych obsługiwanych obszarów oraz ich wsparcie merytoryczne w obszarze kadrowym,
    • sporządzanie raportów i zestawień,
    • monitorowanie zmian w przepisach PDOF i ZUS oraz Kodeksie Pracy i ustawach około kodeksowych,
    • udział w projektach kadrowo- płacowych oraz HR-owych.

    Od kandydata oczekujemy

    • wykształcenie wyższe;
    • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo -płacową pracowników;
    • praktyczna znajomość najważniejszych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych zasad naliczania wynagrodzeń;
    • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych (R2Płatnik, Symfonia);
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);
    • dokładność, skrupulatność;
    • komunikatywność;
    • zaangażowanie i otwartość na rozwój;