Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Manager (Some / digital)
new
Marketing
.bringMore advertising

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
digital
social media
dobra organizacja pracy
marketing
kampanie
Opis stanowiska

Project Manager (projekty some i digital)

  • miejsce pracy: Chorzów, Armii Krajowej 9A
  • Praca hybrydowa

W .bringMore advertising realizujemy kampanie społeczne i prowadzimy zintegrowanie działania marketingowe. Jest nas ponad 30. W zespołach projektowych budujemy strategie, tworzymy big idee i content, projektujemy i kręcimy filmy, prowadzimy komunikację w social mediach i pracujemy z influencerami, realizujemy kampanie digital i offline. Pracujemy dla największych. Nasi klienci to ministerstwa, instytucje

i korporacje. Szukamy doświadczonego Project Managera.

Kluczowe do podjęcia rozmów rekrutacyjnych jest doświadczenie w pracy w agencji na stanowisku Project Managera i możliwość pracy w modelu hybrydowym, gdyż min. 2 razy w tygodniu spotykamy się w siedzibie w Chorzowie.

Tych informacji przede wszystkim będziemy szukać w Twoim CV.

Szukamy ogarniacza social mediów, który ma doświadczenie zarówno w prowadzeniu kanałów Facebook, Instagram jak i potrafi skoordynować wielowątkowe kampanie dla klientów. Szukamy Project Managera, którego zadaniem będzie nadzór nad prowadzonymi projektami oraz organizacja pracy zespołu (contentowca, grafika, mediowca).

Odezwij się do nas, jeśli:

  • masz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w agencji reklamowej)
  • wiesz jak poruszać się w świecie some i digital
  • masz doświadczenie w realizacji kampanii w internecie
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją w pracy wielozadaniowej wymagającej dobrej koordynacji działań
  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych
  • interesujesz się trendami marketingowymi
  • potrafisz relacyjnie i partnersko budować kontakt z klientem
  • jesteś osobą odpowiedzialną i proaktywną
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Nasi Project Managerowie:

  • kompleksowo zarządzają projektami agencji (m.in. z zakresu digital marketingu)
  • samodzielnie i efektywnie działają w zakresie realizacji projektów (nadzorują prace zespołów, zarządzają budżetem, procesują formalności, raportują działania)
  • tworzą i realizują strategie działań marketingowych w social mediach
  • tworzą teksty na potrzeby mediów społecznościowych
  • współpracują z influencerami
  • prowadzą płatne kampanie w MetaAds
  • są odpowiedzialni i zaangażowani
  • na co dzień kontaktują z klientami i świetnie budują partnerskie relacje
  • pracują z takimi narzędziami jak Slack, Basecamp (ich znajomość znacznie ułatwi Ci wdrożenie)

Co oferujemy:

  • formę zatrudnienia B2B lub umowę o pracę
  • możliwość łączenia pracy w biurze i zdalnej, pracujemy w modelu hybrydowym
  • 6h pracy w piątki - szybciej zaczynamy weekend!
  • pracę w zespole, od którego można się wiele nauczyć i który doceni zaangażowanie i doświadczenie
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • uczestniczenie w szkoleniach branżowych
  • parking, byś nie musiał martwić się o swój samochód jak jesteś w biurze
  • atrakcyjną lokalizację, mamy dobry dojazd z całego Śląska
  • brak dress codu (oficjalny dress code w pracy codziennej to nie u nas!)
  • pakiet medyczny Luxmed
  • sprzęt do pracy, działamy na Macbookach
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko Project Managera?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, i okaże się, że jest duża szansa, że jesteś tą osobą której szukamy, spodziewaj się:

1. Telefonu od Asi Tokar, która m.in.odpowiada za wszystkie tematy związane z rekrutacją i onboardingiem.

2. Spotkania w siedzibie lub online, aby wzajemnie lepiej się poznać.

3. Zadania rekrutacyjnego, które następnie jest omawiane z liderem zespołu do którego prowadzona jest rekrutacja (opcjonalnie).

3. No i na koniec, oferty, bądź feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszego zespołu - wyślij nam swoje #CV i przykładowe realizacje. Żadnej aplikacji nie pozostawiamy bez odpowiedzi.