• Wszystkie ofertyAugustówInżynieriaElektronikaElektronik - Automatyk
    Elektronik - Automatyk
    new
    Inżynieria
    BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

    Augustów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    SEP

    elektronika

    automatyka

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
    • terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji modułowych
    • usuwanie awarii i diagnozowanie przyczyn usterek
    • kontrola systemów sterowania
    • analiza defektów mechanicznych i elektronicznych powstałych podczas pracy linii
    • tworzenie dokumentacji oraz standardów wspierających rozwiązywanie prostych problemów
    • wprowadzanie niezbędnych usprawnień

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu technicznym (elektronika, mechatronika, automatyka lub pokrewne)
    • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej
    • uprawnienia SEP do minimum 1kV
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie elektroniki i automatyki przemysłowej
    • biegła znajomość czytania dokumentacji technicznej
    • znajomość zasady działania systemów sterowania opartych o sterowniki programowalne
    • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe technologie
    • komunikatywność i praca w zespole
    • dobra organizacja własnej pracy
    • pozytywne nastawienie do nowych zadań
    • otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

    To oferujemy

    • dodatki wynikające z pracy zmianowej
    • premię roczną
    • nagrody jubileuszowe
    • coroczny przegląd wynagrodzeń
    • benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i rekreacji)
    • bony świąteczne
    • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
    • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach oraz prywatną opiekę medyczną
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy