• Wszystkie ofertyAugustówInżynieriaInneKierownik Zarządzania Infrastrukturą
    Kierownik Zarządzania Infrastrukturą
    Inżynieria
    BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

    Augustów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    język angielski
    wiedza techniczna
    Microsoft Office
    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Co będzie należało do twoich obowiązków:

    • Gwarantowanie funkcjonowania przedsiębiorstwa przez utrzymywanie budynków i budowli we właściwym stanie technicznym
    • Inicjowanie przeprowadzania remontów i napraw uszkodzeń budynków i budowli
    • Gwarantowanie działalności produkcyjnej przez zarządzanie procesami i wykonawcami związanymi z wywozem odpadów produkcyjnych, sprzątaniem powierzchni i pomieszczeń
    • Zapewnienie funkcjonowania kuchni i restauracji pracowniczej oraz dostarczanie posiłków regeneracyjnych
    • Nadzorowanie zarządzania środkami trwałymi oraz zapewnienie przeprowadzania inwentaryzacji zgodnie z istniejącymi przepisami oraz zasadami korporacyjnymi
    • Zarządzanie flotą samochodową (samochody kadry kierowniczej)
    • Zapewnienie bieżącej aktualizacji dokumentacji koniecznej do funkcjonowania działu
    • Analiza, planowanie i optymalizacja wydatków działu
    • Zapewnienie przeprowadzania projektów inwestycyjnych związanych z instalacją maszyn przez przygotowywanie odpowiednich rysunków i sprawdzanie możliwości lokalizacji maszyn w tzw. Slotach
    • Współuczestnictwo w opracowaniu założeń technicznych do planów rozwojowych zakładu
    • Uczestnictwo w opracowywaniu i przygotowaniu rocznego planu inwestycyjnego fabryki oraz odpowiedzialność za realizację inwestycji w obszarze działania stanowiska
    • Uczestnictwo w komisjach, odbiorach zakończonych zadań inwestycyjnych, robót i prac budowlano – montażowych i remontowych realizowanych w ramach umów i zleceń wykonywanych przez  wykonawców
    • Opracowanie rozwiązań technicznych usprawnień i ulepszeń istniejących instalacji i urządzeń oraz nadzorowanie ich wykonania
    • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi w obszarze infrastruktury
    • Nadzorowanie i kontrola stanu oraz  aktualizacja dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej i środowiskowej

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe techniczne
    • Doświadczenie z zarzadzania projektami i kontraktami w zakresie budowy i utrzymania budynków oraz infrastruktury
    • Doświadczenie w dużych, między działowych projektach  (min. 1 rok), praca na stanowiskach związanych z współpracą z podwykonawcami
    • Umiejętność pracy w środowiskach Microsoft Office, AutoCad, SAP, oprogramowanie do zarządzania flotą samochodową
    • Wiedza techniczna (technologia, projektowanie, produkcja, eksploatacja i serwis techniczny)
    • Znajomość procesów inwestycyjnych
    • Umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    To oferujemy

    • Premię roczna
    • Nagrody jubileuszowe
    • Benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i rekreacji)
    • Bony świąteczne
    • Możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
    • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach oraz prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy