Oferty Pracy - Rocket Jobs

new
Consulting
BROADER SP. Z O.O.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
doradztwo
dobra organizacja pracy
elastyczność
ekonomia
samodzielność
kreatywność
komunikatywność
odpowiedzialność
Mile widziane
Angielski
finanse
inwestycje
praca w grupie
analiza
Opis stanowiska

Informacja o nas

Broader sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania na realizację projektów rozwojowych przedsiębiorstw, głównie w postaci dotacji UE i ulg. Naszym celem jest pomoc w efektywnej realizacji długoterminowych celów strategicznych i wykorzystanie potencjału naszych klientów. Doradzamy zarówno liderom rynku, jak i dynamicznym małym i średnim przedsiębiorstwom z wielu branż.

Specjalizujemy się w realizacji projektów w obszarze B+R, realizacji inwestycji oraz wdrożenia innowacji. Świetnie czujemy się w obszarze Przemysłu 4.0, robotyzacji i cyfryzacji. Zapewniamy też doradztwo w zakresie transferu technologii, ulg podatkowych i łączenia nauki z biznesem.

Wyróżniamy się skutecznością i nowym podejściem do świadczenia naszych usług, co jest doceniane przez naszych partnerów. Stawiamy na wiedzę, kompetencje, terminowość, profesjonalizm i wysokie standardy etyczne.

Zakres obowiązków

Jeśli do nas dołączysz, Twój obszar działania i odpowiedzialności obejmować będzie:

  • aktywne uczestnictwo w konsultowaniu strategii inwestycyjnej klientów
  • współtworzenie koncepcji projektów, w tym zakresu prac B+R i wdrożenia ich wyników
  • samodzielne, kompleksowe prowadzenie projektów przy wsparciu doświadczonego kierownictwa
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów badawczych i inwestycyjnych dla innowacyjnych projektów ze środków unijnych (PARP, NCBiR), w tym:
  • przygotowanie / analiza dokumentów / danych niezbędnych do opracowania wniosku
  • wspieranie klientów w zakresie przygotowania budżetu i związanej z nim dokumentacji
  • przygotowywanie analiz rynkowych i planów biznesowych
  • utrzymywanie kontaktu i relacji z jednostkami uczestniczącymi w projekcie (jednostki naukowe, jednostki finansujące, itp.)
  • reprezentowanie naszej firmy i koordynacja procesu realizacji projektu
  • nadzorowanie realizacji harmonogramów projektów
  • zapewnienie zgodności świadczenia usług ze standardami naszej spółki

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej ze środków PARP lub NCBiR
  • umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego redagowania dokumentów
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy na zasadach projektowych, w tym pod presją czasu
  • umiejętności zarządzania projektami i zespołem
  • wysoka kultura osobista, otwartość, kreatywność,

  • doświadczenie w realizacji projektów / zadań opisanych powyżej
  • rozumienie kwestii związanych z rozliczaniem projektów finansowanych z funduszy UE
  • wiedza dot. projektów B+R, projektów inwestycyjnych

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań i rozwijającą pracę nad innowacyjnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • stałe wynagrodzenie podstawowe połączone z atrakcyjnymi bonusami „za sukces”
  • w zależności od preferencji: pracę w biurze w centrum Warszawy lub pracę zdalną (możliwa praca w systemie hybrydowym)
  • szkolenia