• Oferty
  • Wszystkie ofertyGłogówInżynieriaInneMechanik
    Mechanik
    new
    Inżynieria
    Brose Sitech sp. z o.o.

    Mechanik

    Głogów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zdolności manualne

    Opis stanowiska

    Twoje obowiązki, to:

    • obsługa urządzeń lakierniczych oraz oczyszczalni ścieków,
    • czuwanie nad właściwymi parametrami pracy obsługiwanych urządzeń,
    • zapewnienie sprawnego i bezawaryjnego działania obsługiwanych urządzeń, wykonywanie wymaganych prac konserwacyjno- naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
    • manipulowanie środkami chemicznymi (rozładunek aut, obsługa magazynu, przepompowywanie, dozowanie, wykonywanie roztworów, obsługa urządzeń, w których znajdują się chemikalia),
    • w przypadku posiadania uprawnień spawalniczych wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z uprawnieniami,
    • w przypadku posiadania uprawnień do obsługi wózków jezdniowych transport zgodnie z uprawnieniami.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • kontakt z nowymi technologiami,
    • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki i szkoleń,
    • liczne benefity finansowe, świadczenia urlopowe i świąteczne,
    • opiekę zdrowotną,
    • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • posiadasz wykształcenie w kierunku mechanik,
    • posiadasz wysokie zdolności manualne,
    • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
    • posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • posiadasz podstawową znajomość układów hydrauliki, pneumatyki,
    • jesteś osobą dokładną, samodzielną, odpowiedzialną, kreatywną,
    • posiadasz umiejętność pracy w zespole i jesteś komunikatywny.

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.