• Wszystkie ofertyGłogówInnePłatny staż absolwencki w dziale compensation & benefits
    Płatny staż absolwencki w dziale compensation & benefits
    new
    Inne
    Brose Sitech sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    niemiecki
    HR

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Płatny staż absolwencki w dziale Compensation & Benefits

    Twoje obowiązki, to:

    • obsługa systemów wspierających (SAP, ELO),

    • wsparcie zespołu w bieżących procesach,

    • przygotowywanie raportów, analiz,

    • wykonywanie bieżących zadań z zakresu wynagrodzeń, benefitów i zdrowia.

    Oferujemy:

    • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie,

    • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia fachowe,

    • umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (12-24 miesięcy).

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (absolwent do roku od ukończenia szkoły),

    • znasz komunikatywnie języka niemieckiego, mile widziana znajomość język angielski,

    • znasz pakiet MS Office,

    • jesteś systematyczny, sumienny, komunikatywny, asertywny oraz otwarty na nowe wyzwania,

    • posiadasz umiejętności pracy w zespole.