• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMJunior Project Manager
    Junior Project Manager
    PM
    BS Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    Umiejętność analizy
    zarządzanie projektami
    praca zespołowa
    status studenta
    Angielski
    zarządzanie czasem

    Opis stanowiska

    Firma: BS Group Sp. z o. o.

    Lokalizacja: Warszawa, Biuro budynek BUW-u na Powiślu

    Czy chcesz pracować w dynamicznym, wielokulturowym zespole? BallSquad szuka energicznych osób, które wniosą świeże pomysły i pasję do naszej firmy! Dołącz do nas, aby rozwijać się w innowacyjnym środowisku, w sercu Powiśla.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

    Przeczytaj ten artykuł

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami lub na pokrewnym stanowisku.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
    • Dokładne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.
    • Dobra umiejętność organizacji i zarządzania czasem.
    • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej.
    • Umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word).
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Zdolność łatwego nawiązywania kontaktów z różnymi grupami ludzi.
    • Umiejętność analizy i krytycznego myślenia.
    • Status studenta (kierunek Zarządzanie projektami lub pokrewny).

    Twoje codzienne zadania:

    • Praca pod nadzorem CEO, COO i współpraca z działem marketingu, IT, Data Science i innymi.
    • Koordynowanie pracy pomiędzy programami i projektami firmy, ze szczególnym naciskiem na wdrażanie nowych procesów.
    • Budowanie relacji z partnerami i klientami.
    • Zarządzanie procesami, budżetem i zasobami podczas różnych projektów.
    • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów i partnerów.
    • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w firmie.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie.
    • Wynagrodzenie: od 4500 do 5000 PLN netto, zależne od doświadczenia.
    • Służbowy telefon i laptop.
    • Płatny urlop.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku.
    • Interesujące projekty związane z rozwiązaniami Smart City.

    Etapy rekrutacji:

    • Pierwszy krok: Skontaktujemy się z kandydatami, którzy najlepiej pasują do naszego zespołu.
    • Proces rekrutacyjny: Pierwsza rozmowa odbędzie się przez telefon, a następnie zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze.

    Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, aplikuj i stań się częścią BallSquad! 🚀

    1 164 - 1 294 USD